Menu

 Serenity  Noir 

Dovana jūsų kūnui...

Masažai

Masažas kaip geros savijautos ir sveikatingumo šaltinis buvo žinomas dar gilioje senovėje. Jau tada žmogaus rankų prisilietimas laikytas turinčiu didelės galios paveikti viso organizmo būseną. Šiandien tikrai žinoma, kad profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau. Papildomai panaudojus tam tikras natūralias priemones, tokias kaip medus ar šokoladas, kvapiąsias aromaterapines medžiagas, vaistažoles, akmenis ar bambukus, pasiekiamas dar stipresnis ir gilesnis poveikis. Leiskite sau atsipalaiduoti bei užsimiršti ir mėgaukitės maloniais masažais.

 

Klasikinis kūno masažas

Klasikinis kūno masažas – masažas, kuris tinka kiekvienam. Jeigu pasiklydote tarp daugybės pasirinkimų, rinkitės klasikinį masažą ir neprašausite. Klasikinis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą.

Klasikinio masažo nauda:

Masažas gerina savijautą, mažina nuovargį
Masažas atpalaiduoja raumenis ir panaikina skausmą
Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės
Oda tampa stangresnė, elastingesnė ir labiau švytinti
Masažas gerina kraujotaką ir limfos apytaką
Masažas padidina sausgyslių ir raiščių elastingumą

 

Galvos masažas

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra malonus, tuo pačiu atpalaiduoja ir gydo. Masažo trukmė – 30 minučių.

Galvos masažo teikiama nauda:

Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti
Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą
Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą
Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą

 

Gydomasis viso kūno masažas

Gydomojo masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. Gydomojo masažo metu, meistras masažuoja tas vietas, kurioms tuo metu reikia daugiausiai dėmesio. Priklausomai nuo poreikio, meistras parenka judesių stiprumą ir dažnį.

Gydomojo masažo nauda:

Pagerinama kraujotaka ir limfotaka
„Išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai
Masažas atpalaiduoja įsitempusias vietas, lygina raukšles ir randus
Masažas suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį
Oda tampa stangri ir elastinga, odos spalva – skaisti

 

"Rafaelo" masažas

Šio masažo esmė – masažo metu naudojamas kokosinis aliejus. Šis aliejus praturtina odą, suteikia jai elastingumo ir drėgmės. Kaip ir dauguma masažų, „Rafaelo“ masažas atpalaiduoja raumenis, pakelia jų tonusą, suteikia energijos ir sumažina nuovargio jausmą. Taip pat, masažas atlieka pilingo funkciją – nušveičia negyvas odos ląsteles. Po šešiasdešimties minučių trukmės masažo, oda taps švelni kaip šilkas ir pastebimai atjaunės.

Išbandykite „Rafaelo“ masažą ir pajausite kaip švelnus kokosų aromatas nukelia jus į šiltus ir egzotiškus kraštus!

 

Rankų masažas

Rankų masažas padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat, rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta

 

Gydomasis nugaros masažas

Netinkama kūno padėtis dirbant, vaikštant, ilsintis; fizinis darbas; didelės organizmo apkrovos; operacijos; traumos – visa tai gali tapti nugaros skausmų priežastimi. Gydomojo nugaros masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų ir panaikinti skausmą, kuris atsiranda dėl kasdieninių nugaros apkrovų. Priklausomai nuo poreikio, masažuodamas nugarą, meistras parenka judesių stiprumą ir dažnį.

Gydomojo nugaros masažo nauda:

Pagerinama nugaros srities kraujotaka ir limfotaka
„Išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai
Masažas atpalaiduoja įsitempusias nugaros vietas, lygina randus
Masažas suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį